Xiaomi Robot Vacuum S10+ Mop Pad

14,90

Xiaomi Robot Vacuum S10+ Mop Pad është një domosdoshmëri për këdo që kërkon dysheme pa njolla. Krijuar nga mikrofibra me cilësi të lartë, kjo mbulesë absorbuese dhe e qëndrueshme trajton pa mundim papastërtitë. Ai ngjitet pa probleme në bazën e Mi Robot Vacuum S10+ për një përvojë të përshtatshme pastrimi.

Disponueshmëria: Në stok

14,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812703274 Categories:

Specifikat

Model: B105GL-TB
Quantity: 2 pieces

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë