Xiaomi Mi Cordless Precision Screwdriver Kit

49,90

Seti  elektrik i kaçavidave Xiaomi ka fituar 5 çmime ndërkombëtare dizajni: iF, Red Dot, Japan Good Design, IDEA dhe Chicago Good Design. Falë motorit të fuqishëm magnetik me shpejtësi deri në 170 rpm dhe ingranazhit tërësisht metalik, kaçavida ka koncentricitet  jo më shumë se 0,2 mm të bishtit të vidhosjes kur rrotullohet. Kjo bën të mundur që efikasiteti të jetë i lartë e pa të meta.

Disponueshmëria: Në stok

49,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177756474 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë