Xiaomi Redmi Buds 5

Original price was: €49,90.Current price is: €39,90.

Redmi Buds 5 vendos një standard të ri në anulimin aktiv të zhurmës dhe ofron një përvojë mbresëlënëse tingulli në lëvizje. Me një thellësi reduktimi të zhurmës prej 46 dB, një altoparlant me diafragmë me cilësi të lartë 12,4 mm të veshur me titan dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme të baterisë, Redmi Buds 5 është shoqëruesi i përsosur për këdo që vlerëson tingullin dhe rehatinë e klasit të parë.

Ngjyra
Black

Original price was: €49,90.Current price is: €39,90.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

, ,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë