Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5

Original price was: €109,00.Current price is: €74,90.

Për ushqim më të shëndetshëm, me më pak vaj dhe pak yndyrë. Të shëndetshëm dhe të shpejtë. Qarkullimi i ajrit të nxehtë 360°. Ushqime të shijshme me pak yndyrë që përgatiten lehtë. Vendoseni ushqimin tuaj në Mi Smart Air Fryer dhe pas disa orëve do të gjeni të ngrohtë e të shijshëm

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €109,00.Current price is: €74,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177728594 Categories:

Specifikat

Rated Voltage220-240V
Rated Frequency50-60Hz
Net Weight3.9kg
Gross Weight5.2kg
Rated Power1500W
Rated Volume3.5L
Basket MaterialAlclad Metal

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë