Mi Smart LED Desk Lamp Pro

89,90

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije. Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

Disponueshmëria: Në stok

89,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177719059 Categories:

Specifikat

Luminous flux700 lm*
Colour temperature range2500–4800K
Colour rendering indexRa90
Service life: approx.25,000 hours*
Rated input100–240 V, 50/60 Hz, 0.5 A
Lamp input12V, 1A
Power factor0.5
Rated power12.5 W (64 × 0.14W/LED modules)
Working temperature-10°C to 40°C
Operating humidity0%–85% RH
Wireless connectionWi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Bluetooth 4.2 BLE
Supported OSAndroid 4.4 or iOS 9.0 and above

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë