Mi True Wireless Earphones 2 Pro

Original price was: €89,90.Current price is: €34,90.

Prodhuar për ta shijuar muzikën akoma më gjatë. Janë të pajisura me Bluetooth 5.0, mikrofon të integruar me qartësi zëri HD dhe kontroll me anë të prekjeve. Reduktim të zhurmave për një eksperiencë më të mirë dhe bateri që zgjat deri në 30 orë degjimi të vazhdueshëm bashkë me kutinë.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €89,90.Current price is: €34,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177750427 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë