Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″ EU

219,00

Ekran me madhësi 27 inç, rezolucion Full HD dhe mbrojtje për sytë për një eksperiencë sa më të rehatshme dhe produktive të punuarit.

Rezolucioni full HD 1920×1080 piksel është tmerrësisht i detajuar dhe ju mundëson pamje plot ngjyra e dritë. Përveç kësaj ky ekran është gjithashtu i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rezeve blu, kështu që nuk do të ndjeni lodhje apo përgjumje as edhe kur punoni me orë të tëra. Ka dizajn modern, është i hollë dhe përshtatet me çfarëdo ambjenti.

Disponueshmëria: Në stok

219,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177736841 Categories:

Specifikat

Power input12V, 2A
Rated power*24W max.
Screen size27 inches
Display size (diagonal)685.98mm
Dot pitch0.3114×0.3114mm
Brightness300cd/m² (TYP)
Contrast1000:1 (TYP)
Dynamic contrast1000000:1
Number of colors16.7 million
Aspect ratio16:9
Response time6ms (GTG)
Maximum resolution1920×1080
Recommended resolution1920×1080
Maximum refresh rate75Hz
Recommended refresh rate60Hz
Dimensions613.2 (L) × 205.3 (W) × 476.0 (H)mm
Net weight4.3kg
Operating temperature0℃—40℃
Operating humidity20%—80% RH

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë