Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 1S

54,90

Kompresor portabël me 5 modalitete të ndryshme në bazë të gomës që deshironi të fryni. Është i pajisur me bateri 2000mAh dhe mund të fryjë deri në 8 goma me një karikim të vetëm. Falë integrimit të një çipi të ri, pajisja gjithashtu mund të zbulojë ndryshimin e presionit në gomë me një saktësi prej 1 psi. Ndryshimin e presionit të ajrit gjatë fryrjes mund ta kontrolloni nga ekrani LED në trupin e kompresorit.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177749223 Categories:

Specifikat

Dimensionet124 x 71 x 45,3 mm (kompresori ajri, duke përjashtuar zorrën e ajrit)
Gama e presionit të inflacionit0,2–10,3 bar/3–150 psi
Temperatura e funksionimitNgarkimi: 0℃-45℃. Shkarkimi: -10℃—45℃
Temperatura e ruajtjes-10℃ deri në 45℃
Kapaciteti i baterisë14.8 Wh
Vlera e zhurmës gjatë funksionimit<80 dB në distancë 1 m
Parametrat e hyrjes5V ⎓ 2A
Porta e karikimitLloji-C
Koha e karikimit<3 orë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë