Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

559,00

Eksperti i pastrimit. Navigimi më i mirë LDS me planifikim inteligjent të trafikut, teknologji S-cross dhe itinerarë 3D. Rezultate të shkëlqyera falë fuqisë së madhe thithëse prej 4000 Pa të mbështetur nga një bateri 5200 mAh.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177746529 Categories:

Specifikat

Pesha neto4.15 kg
Dimensionet e jashtme353 × 350 × 98,8 mm
Ngjyra e produktitE zezë
Tensioni i vlerësuar14.4 V⎓
Fuqi e vlerësuar46 W
Bateria14,4 V⎓4800 mAh (Kapaciteti i vlerësuar)/5200 mAh (Kapaciteti nominal)
Lidhja me valëWi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz

Doku i karikimit
ModelCDZ2103
Dimensionet e jashtme130 × 126 × 93 mm
Prodhimi i vlerësuar19,8 V⎓1 A
Input i vlerësuar100–240 V~ 50/60 Hz 0,5 A

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë