Xiaomi Mi Compact Altoparlant Speaker 2

12,90

Boksi me i vogel me bluetooth nga Xiaomi. Ka fuqi 2w dhe nxjerr  ze shume te paster. Kohe perdorimi deri ne 6 ore pa nderprerje. Mund te perdoret edhe per te kryer telefonata pasi eshte i pajisur me mikrofon.

Disponueshmëria: Në stok

12,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941059618218 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë