Xiaomi mi Multi-function Camping Lantern

Original price was: €64,90.Current price is: €49,90.

Shijoni ndriçimin e rehatshëm me bazën e kampingut me shumë funksione Xiaomi, një llambë e gjithanshme që ndriçon aventurat tuaja të jashtme dhe të brendshme me ndriçim inteligjent dhe në ndryshim të ngjyrave, rregullim të dritës ekstreme Nitecore, kontroll inteligjent Bluetooth, dritë dytësore kompakte, ndriçim me valë dhe IP54 – Mbrojtje nga pluhuri dhe spërkatja.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €64,90.Current price is: €49,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812729229 Categories:

Specifikat

Battery 4800 mAh (3.69 V)
Conexión baja potencia Bluetooth 5.0
Caracteristics Type of battery: lithium ion battery
Entrada auxiliar No
More information Degree of resistance to water and dust: IP54
Expandable memory No
565 pesos
Digital tuner No
Operating system Android 4.4 or iOS 9.0 or higher

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë