Xiaomi Mi Luggage Classic 20″

74,90

Valixhe metalike nga Xiaomi. Madhësi 20 inq, me hapsirë të madhe dhe me shumë xhepa në brendësi. E kirjuar për të udhëtuar me plot stil.

Ngjyra
Black

74,90

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë