Xiaomi Mi Luggage Classic 20″

Original price was: €74,90.Current price is: €59,90.

Përshkruani udhëtimet tuaja me stil dhe komfort me valixhen Xiaomi Mi Luggage Classic 20″. Kjo valixhe elegante ofron një dizajn të thjeshtë dhe modern, të bërë nga material të qëndrueshëm policarbonat që garanton mbrojtje maksimale për sendet tuaja personale. Me një kapacitet të bollshëm dhe një ndarje të brendshme të organizuar mirë, do të keni hapësirën e duhur për të gjitha nevojat tuaja. Rrotat e lëvizshme në 360° dhe doreza e rregullueshme e bëjnë këtë valixhe të lehtë për t’u transportuar. Zgjidhni Xiaomi Mi Luggage Classic 20″ për një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurt.

Ngjyra
Choose an option

Original price was: €74,90.Current price is: €59,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177714696 Categories:

Additional Information

Ngjyra

, ,

Specifications

Product no.: XMLXX02RM
Item Dimensions: 356 × 225 × 505 mm
Overall Dimensions: 375 × 225 × 550 mm
Shell Material: Polycarbonate 100%
Lining Material: Polyester 100%
Volume: 38 L
Weight: 3.3 kg
Product color: Gray, Blue and Black

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë