Xiaomi Mi Buds 4 Pro

229,00

Përjetoni tinguj me cilësi të lartë me frekuencë të ulët dhe shtrembërim të ulët ultra-linear me unazën ultradinamike të Xiaomi-t të gjeneratës së dytë me magnet të dyfishtë. Dizajni i optimizuar i diskut me qendër lejon kufjet të ofrojnë një përvojë akustike të ngjashme me atë të drejtpërdrejtë. Anulimi aktiv i zhurmës 48dB, lidhje inteligjente me dy pajisje, karikimi me valë, 3 mënyra transparence, dëgjim deri në 38 orë

Ngjyra
Choose an option

229,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Specifikat

Weight of a single earbud:5.0g (±0.2g)
Size of a single earbud:30.74mm*21.23mm*23.67mm (with M-size earbud tips)
Weight of charging case:39.5g (±1g)
Dimensions of charging case:46.58mm*59.28mm*26.79mm
Total weight:49.5g (±1g)

Charging

Battery capacity
Earbuds: 53mAhCharging case: 565mAh
Charging portType-C
Earbud input parameters5V ⎓ 280mA
Charging case input parameters5V ⎓ 2.3A
Charging case output parameters:5V ⎓ 560mA

Connection

Wireless connectionBluetooth® 5.3
Bluetooth protocolsBluetooth® Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP
Communication range10m (open space free of obstacles)
Speaker impedance16Ω

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë