Xiaomi Mi Smart Speaker Lite

Original price was: €39,90.Current price is: €29,90.

Xiaomi Smart Speaker Lite Black – një altoparlant i vogël inteligjent nga Xiaomi me mbështetje të Amazon Alexa, Spotify Connect dhe Apple AirPlay 2.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €39,90.Current price is: €29,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177789281 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë