Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

84,90

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro – kufje me valë, anulim aktiv i zhurmës ANC me deri në 35dB reduktim të zhurmës së ambientit, deri në dy pajisje mund të lidhen njëkohësisht, karikim me valë Qi, jetëgjatësi deri në 28 orë bateri, lidhje Bluetooth 5.2 dhe USB-C , diafragma më të mëdha 9 mm për zë me cilësi të lartë, IP4X i papërshkueshëm nga uji, zbulim në vesh (luajtje/pauzë automatike), kontroll me prekje për ndërrimin e këngëve, cilësime ANC ose përgjigje/ndërprerje telefonate. Ngjyra e zezë.

Ngjyra
White

84,90

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Connectivity:Bluetooth 5.3, wireless and USB-C chargingOther features:ANC (43dB), 6.10mm audio transducers, 3 microphones with noise reduction, IP54, LDAC audio codec.Weight:46g (including headphones), earpiece 5gBattery:Case: 590 mAh , handset: 54 mAh, charging time: 1hMaterial:ABSColorBlackGroup2934

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë