Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker (Grey)

Original price was: €29,90.Current price is: €23,90.

Boks me bluetooth me pėrmasa shumė tė vogla tė cilin mund ta merrni lehtėsisht me vete kudo qė shkoni. Mjaftojnė vetėm dy orė karikimi pėr deri nė dhjetė orė muzikė. Pavarėsisht pėrmasave tė vogla ky boks ka zė tė fuqishėm dhe shumė tė pastėr. Gjithahtu ėshtė vlerėsuar nė nivelin 5 pėr rezistencė ndaj pluhurit dhe ujit, qė do tė thotė se pjesa e brendshme e boksit mbrohen nga djersa, shiu dhe pluhuri, kėshtu qė mund ta merrni kudo pa u shqetėsuar pėr faktorėt rrethues.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €29,90.Current price is: €23,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177726774 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë