Xiaomi Redmi Buds 5 Pro

84,90

Redmi Buds 5 Pro janë kufje me valë që ofrojnë Hi-Res, me certifikim audio LDAC dhe anulim aktiv të zhurmës deri në 52dB. Ai përmban modalitete të dedikuara audio, dizajn eko-lëkurë dhe tre mënyra transparence. Jetëgjatësia e baterisë deri në 38 orë, karikim i shpejtë, kontroll me prekje dhe lidhje me dy pajisje.

Ngjyra
White

84,90

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë