Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Original price was: €34,90.Current price is: €19,90.

Kufje të lehta me valë që lidhen lehtësisht, deri në 20 orë jetëgjatësi të baterisë dhe janë rezistente ndaj ujit IP54.

Ngjyra
Black

Original price was: €34,90.Current price is: €19,90.

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Specifikat

Size and Weight
Single earbuds weight:3.92g
Single earbuds size:32.24×18.22×19.63mm
Charging case weight:Around 26.7g
Charging case size:55.6×47.3×22.2m
Total weight:35g
Charging
Battery:35+320mAh
Earbuds:90min
Charging case:120min
Charging port
Type-C
Earbud input parameters5V ⎓ 50mA
Charging case input parameters5V ⎓ 350mA
Charging case output parameters5V ⎓ 150mA
Connection
Wireless connectionBluetooth® 5.3
Bluetooth protocolsA2DP, AVRCP, HFP
Operating distance10m
Speaker impedance32Ω

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë