Xiaomi Mi Air Purifier 3H

219,00

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 48 m2 per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177744938 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë