Mi Smart Kettle Pro

59,90

Ketell nga Xiaomi me kapacitet 1.5 liter. Mban temperaturen konstante per 12 ore. Fiket automatikisht ne momentin qe arrin pika e vlimit. Mund te kontolloni temperaturen me ane te aplikacionit Mi Home.

Disponueshmëria: Në stok

59,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177719783 Categories:

Specifikat

Xiaomi Mi Smart Kattle Pro

Ky Kattle krejt i ri nga Xiaomi është i pajisur me shumë funksione argëtuese dhe praktike që do ta bëjnë jetën tuaj shumë më të lehtë. Për shembull, Kattle tregon temperaturën e ujit në kohë reale në një ekran të dobishëm. Përveç kësaj, ju mund ta vendosni vetë temperaturën e ujit dhe Kattlei është prej materiali inox.

Ajo që e bën këtë Kattle me të vërtetë ‘të zgjuar’ është fakti që ju mund të vendosni temperaturën e ujit dhe ta mbani në sy atë me aplikacionin e dobishëm të shtëpisë Mi Xiaomi (mbështetur Android dhe iOS). Kattlei gjithashtu ka mbrojtje të trefishtë kundër goditjes elektrike dhe një bazë rrotulluese 360 ​​gradë. Ky Kattle ka një kapacitet prej 1.5 litrash.

Kattlei më i ri nga Xiaomi

Kështu që mund të bëni lehtësisht çaj në këtë Xiaomi Mi Smart Kettle Pro dhe gjithashtu mund ta përdorni Kattlein lehtësisht falë ekranit të tij të pastër OLED dhe kontrolluesit të temperaturës. Lidhja Bluetooth ju lejon të lidhni këtë Kattle me aplikacionin tuaj Mi, ku mund të ndiqni drejtpërdrejt sa nxehtë është uji në Kattle. Për më tepër, pesë mënyrat e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të vendosni një gamë të rregullueshme nga 40 gradë në 90 gradë. Ideale për të marrë çajin tuaj në temperaturën e duhur ose për shishen e bebit!

Pjesa e brendshme e Kattleit është bërë nga një shtresë e dyfishtë çeliku inox që ofron siguri maksimale dhe siguron izolim termik, kështu që vështirë se e vëreni nxehtësinë kur prekni këtë Kattle. Kettle Pro ka një fuqi të fuqishme 1800 W, kështu që uji nxehet me shpejtësi rrufeje (më pak se 5 minuta). Xiaomi gjithashtu ka zgjedhur një dizajn të bukur minimalist të bardhë për këtë model të ri, i cili ofron një pamje elegante.

Përveç kësaj, pasi uji të ketë vluar, mund ta mbani lehtësisht ujin në një temperaturë të caktuar. Kjo është ideale nëse dëshironi të vazhdoni të pini çaj gjatë gjithë ditës ndërsa punoni nga shtëpia, në këtë mënyrë nuk duhet të prisni çdo herë që uji të jetë mjaft i nxehtë! Ky funksion është shumë ekonomik dhe siguron që ju të kurseni energji gjatë zierjes së ujit. Ju kaloni lehtësisht midis këtij funksioni “Ngrohtë” dhe funksionit të zierjes (për ujë të vluar) me dy butonat e dobishëm në dorezë.

Shfaq temperaturën e ujit në Kattle

Shumë funksione argëtuese dhe praktike

Pjesa e brendshme është bërë nga një shtresë e dyfishtë prej çeliku inox 304

Nëpërmjet aplikacionit të telefonit inteligjent ju mund të mbani një sy në temperaturën e ujit

Me një siguri shtesë të avancuar

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë