Mi Portable Bluetooth Speaker (16W)

49,90

Boks me bluetooth nga Xiaomi. I vogël dhe i lehtë zë të pastër dhe bas të fuqishëm. Përshtatet lehtësisht në çdo ambijent dhe rezistent ndaj ujit

Ngjyra
Black

49,90

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë