Xiaomi Watch S1 Pro

349,00

Prezantimi i dizajnit klasik të orës së dorës me një pamje të sofistikuar dhe një ekran të madh me kornizë ultra të ngushtë, një rrip për çdo rast dhe përvojën e orës inteligjente të nivelit tjetër. Një ekran i madh AMOLED 1,47 inç, i ndërtuar me ekran të avancuar dhe teknologji të kursimit të energjisë, i veshur me kristal safiri, do t’ju japë një përvojë të mrekullueshme vizuale, duke e kthyer kalimin e ngadaltë të kohës në një art. Xhami safir është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit, me rezistencë ndaj gërvishtjeve

Ngjyra
Choose an option

349,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë