Xiaomi Mi Watch Charging Dock

6,90

Karikimi i ri magnetik, karikimi në çast.  Vetëm për Mi Watch. Vendoseni orën afër pikës së karikimit dhe lërini magnetët të vendosin automatikisht orën në vend. E thjeshtë, e lehtë dhe e përshtatshme. Doku i karikimit është kompakt dhe peshon vetëm 19 g, duke e bërë të lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur.

Disponueshmëria: Në stok

6,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177730115 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë