Xiaomi MI City Backpack 2 (Dark Gray)

39,90

Versioni i ri i lehtë i shpinës popullore Xiaomi Mi City 2 është këtu. Tetë xhepa të brendshëm, ndarje për fletore dhe rripa të fiksuar. Ngjyra e zezë

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177715846 Categories:

Specifikat

  • Materiali: Poliestër
  • Kapaciteti: 17 Litra – 25 Kg Kapaciteti mbajtës
  • Mbrojtja: Niveli 4 I papërshkueshëm nga uji, i lehtë dhe rezistent ndaj konsumit
  • Dimensioni: 400 x 305 x 140 mm
  • Prapa ruajtëse me fjongo
  • Rripat e lopës të përditësuar
  • Pesha: 770 g

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë