Xiaomi Smart Lightstrip Pro

89,90

Dritë 3D tërheqëse dhe e këndshme që krijon një atmosferë të përsosur. Shiriti i dritës është bërë nga materiale fleksibël të cilësisë së lartë, të modifikuara për vetitë e shpërndarjes së dritës, ka 60 LED me ngjyra (për 1 m gjatësi), të cilat krijojnë një efekt të këndshëm, të përzier. Këto drita të zhdërvjellta dhe fleksibël do të gjallërojnë çdo mur, tavolinë ose sipërfaqe në shtëpinë tuaj.

Disponueshmëria: Në stok

89,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177795312 Categories:

Specifikat

Gjatësia e shiritit të dritës2 m
Tensioni nominal220–240 V~
Frekuenca e vlerësuar50/60 Hz
Fuqi e vlerësuar17 W (120 llamba × 0,12 W/moduli LED)
Vlerësuarat aktuale0.2A
Temperatura e funksionimit-10°C deri në 25°C
Pesha neto e produktitRreth 0.7 kg
Lidhje me valëWi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Bluetooth 4.2
Përmbajtja e paketësRrip dritash, kuti kontrolli, kabllo energjie ×1
Kabllo USB ×1
Kapëse këndi E zezë ×2
Klipe të zeza ×6
Klipe të bardha ×6
Manuali i përdorimit ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë