Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

299,00

Fshesa qė nuk duhet tė mungoj kurrsesi nė shtėpitė tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet tė lartė 3000 mAh dhe depozitė pluhurash 0.6L. Tashmė pluhurat dhe papastėrtiė nuk do jen mė problem.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177720949 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë