Mi Vacuum Cleaner Mini

59,90

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini – fshesë me korent në madhësinë e një shisheje uji. Peshon vetëm 0.5 kg, është shumë e lehtë për tu përdorur dhe mund ta merrni kudo me vete. Fshesa vjen me filtra HEPA që kapin 99.97% të batereve dhe që mund të lahen gjithashtu.

Disponueshmëria: Në stok

59,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177745959 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë