Xiaomi Mi Smart Air Purifier Elite

499,00

Ky pastrues ajri pastron 10,000 litra ajër në minutë, duke e mbushur dhomën me ajër të pastër,i aftë të largojë me saktësi 99,9 për qind të gjitha substancat dhe aromat e vogla deri në 0,1 mikrometra, duke përfshirë viruset e influencës A (H1N1).

Disponueshmëria: Në stok

499,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177793394 Categories:

Specifikat

P- CADR (m3/H):
600

F-CADR (m3/H):
135

Coverage Area(m2):
Up to 125m²

Display:
LED Display

Best Location:
Bedroom
Living Room

APP:
Xiaomi Home

Voice Assistant:
Google Assistant
Alexa

Equipped Filter:
H13 Filter
UV-C LED and plasma technology

RFID Reader:
Yes

PM2.5 Sensor:
Yes

Wireless:
WiFi 2.4GHz

Rated Power:
60W

Dimension:
817 x 373 x 389 mm

Weight (kg):
6.5

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë