Redmi Watch 3

139,00

Ekran i pastër, ultra i madh 1.75″: I rehatshëm për t’u parë edhe në diellin më të shndritshëm. Ekrani AMOLED 1.75″ ka një raport 70% ekran-trup, duke ju lejuar të shihni gjithçka nga njoftimet me një shikim, nga mesazhet dhe thirjet, rezistent ndaj ujit deri 5m. Mund t’u përgjigjeni telefonatave thjesht duke ngritur dorën

Ngjyra
Ivory

139,00

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Specifikat

Dimensions
42.58 x 36.56 x 9.99mm
*Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions
37g (with inbox strap)
Strap
Black strap: TPU strap
size: 135~200mm
Ivory strap: Silicone strap
size: 135~200mm
Sensors
Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor
Satellite positioning systems
Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS
Battery
Typical use time: 12 days
Capacity: 289mAh
Display
1.75 inch AMOLED Touch Display
Resolution: 390×450 pixel
Brightness: up to 600 nits, adjustable
Glass with anti-fingerprint coating
Specifications
Microphone: supported
Speaker: supported
5ATM water resistant
Bluetooth 5.2
Operating system: Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher
Package contents
Watch/Magnetic charging cable/User Manual (including warranty notice)

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë