Redmi Watch 2 Lite

74,90

Redmi Watch Lite 2 ka ekran me rezolucion të lartë dhe plotë ngjyra i cila ju mundëson shfaqjen e më shumë detajeve. Përvojë më e mirë vizuale dhe kontroll me prekje. Është kundra ujit dhe e përshtatshme për çdo aktivitet tuajin gjatë ditës. Jetegjatësi baterie deri në 10 ditë me një karikim të vetëm.

Ngjyra
Black

74,90

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë