Mi Smart LED Smart Bulb Essential

19,90

Mbusheni shtėpinė me ngjyra me kėtė llampė inteligjente nga Xiaomi. Mund ta kontrolloni shumė lehtė nga celulari dhe tė ndryshoni ndriēimin, temperaturėn e ngjyrave dhe kohėn e fikjes sė llampės.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177767500 Categories:

Specifikat

Gama e temperaturës së ngjyrave:1700–6500 K
Montimi i llambës:E27
Hyrja e vlerësuar:220-240 V ~ 50/60 Hz 0,07 A
Fuqi e vlerësuar:9 W
Dimensionet:φ55 × 120 mm
Jeta e shërbimit:Përafërsisht 25,000 h
Ndezur fikur:125000 cikle
Temperatura e funksionimit:-10°C deri në 40°C
Lagështia e funksionimit:RH 0–85%.
Frekuenca e funksionimit:2412–2472 MHz
Fuqia maksimale e daljes:17.41 dBm
Lidhja me valë:Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
I përputhshëm me:Android 4.4, iOS 9.0 ose më lart

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë