Mi LCD Writing Tablet 13.5″

29,90

Tablet per femije dhe jo vetem. Mund te themi qe eshte imitim i derrases se zeze. Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin. Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes. Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje dhe laps.

Disponueshmëria: Në stok

29,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177720222 Categories:

Product Model

XMXHB02WC

Battery

Button cell (CR2025)

Product Dimensions

318mm x 225mm x 7 mm

Net Weight

0.345 kg (including button cell)

Main materials

ABS, polymer solid liquid-crystal display soft film

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë