Xiaomi Pad 6

309,00429,00

Një ekran i rehatshëm WQHD+ me një frekuencë 144 Hz, procesor kryesor Snapdragon® 870, altoparlantë të katërfishtë me mbështetje Dolby Vision® dhe Dolby Atmos® dhe karikim të shpejtë 33W – ndryshoni takimet tuaja të përditshme dhe përmirësoni punën tuaj.

Ngjyra, storage
Choose an option / Choose an option

309,00429,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Additional Information

Ngjyra

,

storage

,

Specifikat

Specification:

Display:
11″
2880 x 1800, 2.8K, 309ppi
Unibody metal design
1B colors. DCI-P3, HDR10, MEMC, TrueColor
144Hz Adaptive Sync Refresh Rate

Processor:
Qualcomm Snapdragon 870
Up to 3.2 GHz Octacore
Adreno 650

WiFi Compatibility:
Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz / WiFi6

Rear Camera:
13 MP

Front Camera:
8 MP (Focus Frame)

Battery:
8840 mAh
33W Fast Charging, 100% in 100mins
Up to 2+days usage

Storage:
6GB+128GB

OS:
MIUI 14

Dimension:
253.95 x 165.18 x 6.51 mm

Other Features:
490g
4 speakers (Dolby Atmos)
Bluetooth 5.2
USB Type-C
Low Blue Light

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë