Redmi Note 13 Pro 5G

339,00399,00

Redmi Note 13 Pro 5G është një telefon me dy SIM kartela me teknologji 5G, 512 GB hapësirë dhe 12 GB RAM, ekran AMOLED 6,67 inç në 120 Hz, kamera të pasme 200+8+2 MP dhe kamerë të përparme 16 MP, proces Qualcomm Snapdragon 7s dhe Gen510h. bateri me karikim të shpejtë 67 W. 12+512gb

Ngjyra, storage
Black/ Choose an option

339,00399,00

Blej Tani
Në shportë

 

Additional Information

Ngjyra

, ,

storage

,

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë