Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L

139,00

Xiaomi Air Fryer 6L është një pajisje kuzhine që ofron një alternativë më të shëndetshme gatimi. Me kapacitetin e tij të rregullueshëm prej 6 litrash që mund të reduktohet në 3 litra, plotëson nevojat e gatimit si për familjet e vogla ashtu edhe për ato të mëdha. Sistemi i tij inteligjent i kontrollit të temperaturës NTC ofron një gamë të gjerë temperaturash, nga 40°C deri në 200°C, për kontrollin e saktë të gatimit, duke e bërë atë ideal për shkrirjen, pjekjen dhe fermentimin, midis detyrave të tjera të kuzhinës. Ajri i nxehtë me qarkullim të shpejtë 3D siguron gatim të njëtrajtshëm me më pak vaj, duke rezultuar në pjata më të shëndetshme, me pak yndyrë dhe më të shijshme.Veçoritë e sigurisë, të tilla si një mikroçelës i integruar dhe këmbët prej gome që nuk rrëshqasin, rrisin përdorshmërinë, ndërsa veshja jo ngjitëse dhe tabakaja e heqshme e bëjnë pastrimin të lehtë.

Disponueshmëria: Në stok

139,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6941812708347 Categories:

Specifikat

Product Specifications
Product nameXiaomi Air Fryer 6L
Product modelMAF08
Rated voltage220V–240~
Rated frequency50Hz/60Hz
Rated volume6L
Basket materialAlloy
Net weight/Gross weight4.6kg/5.6kg
Rated power1500W
ColourBlack
Overall dimensions300 × 379 × 280mm
Single pot internal dimensions241 × 241 × 126mm
Package contents
Air fryer ×1
Frying tray ×1
User manual ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë