Xiaomi Smart Doorbell 3

99,90

E pajisur me sensorin e njohjes sė trupit tė njeriut dhe formės njerėzore AI, Xiaomi Smart Doorbell 3 monitoron lėvizjet jonormale para derės suaj dhe dėrgon njoftime nė smartphone-n tuaj nėse do tė ketė tė tilla. Konsumi i ulėt i energjisė dhe monitorim nė distancė i derės nėpėrmjet njė telefoni inteligjent nė ēdo kohė dhe kudo.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177755828 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë