Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G11

399,00

Fshesa me korrent Xiaomi G11 ėshtė e pajisur me motorin mė tė ri pa furēa DC me performancė tė lartė, shpejtėsi mė tė lartė dhe jetėgjatėsi mė tė gjatė shėrbimi. Mund tė ofrojė thithje deri nė 185 AW, qė ėshtė 23% mė e lartė se ajo qė ofron gjenerata e mėparshme. Falė kokės sė furēės sė saj tė sapo pėrmirėsuar, kjo fshesė mund tė pastrojė me efikasitet dhe lehtėsisht dysheme tė ndryshme nė shtėpi, duke pėrfshirė ato prej druri dhe qilimat.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177757853 Categories:

Specifikat

Specifikimet

EmriFshesë me korrent Xiaomi G11
ModelMJWXCQ05XYHW
Dimensionet e fshesës me korrent341,5 × 100 × 266,5 mm
Fshesë me korrent Pesha netoPërafërsisht. 1.6 kg
Kapaciteti i ndarjes së pluhuritPërafërsisht. Maksimumi 0,3 L
Tensioni i vlerësuar22,2 V ⎓
Fuqi e vlerësuar500 W
Përmbajtja e paketës

Fshesë me korrent ×1
Paketa e baterisë ×1
Përshtatës i energjisë ×1
Koka e furçës elektrike pa ngatërrime ×1
Furçë elektrike për marimangat ×1
Shufra zgjatuese ×1
Grykë e çarjes ×1
Grykë furça ×1
Montimi 2-në-1 për karikimin dhe ruajtjen ×1 (përfshirë vida vetëpërgjimi ×2, prizat e murit ×2)
Manuali i përdorimit ×1
Udhëzues për fillimin e shpejtë ×1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë