Xiaomi Mi Smart Tower Heater Lite

129,00

Ngrohës inteligjent ideal për ditët dhe netët më të ftohta. Lehtë për t’u përdorur dhe kontrolluar nëpërmjet aplikacionit smartphone. a 4 mënyra funksionimi dhe fuqia e tije e lejon atë të nxehet në vetëm tre sekonda. 220-240V ~ 50-60Hz, 2000W

Disponueshmëria: Në stok

129,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177787072 Categories:

Specifikat

Fuqi e vlerësuar 2000 W
Dimensionet e produktit 184 × 184 × 500 mm
Tensioni nominal 220-240 V~
Frekuenca e vlerësuar 50–60 Hz
Pesha neto e produktit 2.2 kg
Përmbajtja e paketës Xiaomi Smart Tower Heater Lite
Manuali i perdoruesit Udhëzues për fillimin e shpejtë

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë