Xiaomi Mi Smart Pet Fountain

69,90

Uji i rrjedhshėm pėrfaqėson njė burim tė pastėr dhe tė besueshėm uji pėr kafshėt e vogla. Pirja kronike e ujit tė pamjaftueshėm ose tė papastėr mund tė ketė efekte serioze negative nė shėndetin e veshkave dhe atė urinar tė kafshėve shtėpiake. Xiaomi Smart Pet Fountain simulon njė pėrrua, duke pėrdorur njė qark uji rrethor pėr tė ofruar ujė tė rrjedhshėm tė oksigjenuar qė plotėson nevojat e kafshėve shtėpiake dhe rrit interesin e tyre pėr ujin e pijshėm.

Disponueshmëria: Në stok

69,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177788345 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë