Xiaomi Mi Smart Pet Food Feeder

Original price was: €119,00.Current price is: €99,90.

Lidhet me aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home, kėshtu qė ju mund tė kontrolloni kohėn e shpėrndarjes dhe dozėn nga kudo ndodheni. Tani mund tė largoheni tė qetė nga shtėpia pa u shqetėsuar se macja apo qeni juaj do tė mbetet pa ushqim.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €119,00.Current price is: €99,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177787867 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë