Xiaomi Mi Smart Clock

69,90

Me dizajnin e saj të thjeshtë, ora kompakte Mi Smart përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dhomë. Zgjidhni nga dhjetë pamje të ndryshme dhe përshtatni ngjyrat sipas shijes tuaj. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të shfaqni imazhe nga galeria juaj. Duke ndryshuar pamjen e saj, Mi Smart Clock do të ndihet gjithmonë si e re!

Disponueshmëria: Në stok

69,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177723384 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë