Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

429,00

Megjithėse ne mund t’jua pėrshkruajmė, ėshtė mė mirė tė provoni vetė komoditetin e tė pasurit njė fshesė me korrent qė pastron dhe fshin pėr ju. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro e bėn kėtė gjė me shumė efikasitet falė fuqisė sė fortė thithėse 3000 Pa, 19 sensorėve me precizion tė lartė dhe teknologjisė sė navigimit me lazer LDS.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177741852 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë