Xiaomi Mi Outdoor Camera AW200

Original price was: €44,90.Current price is: €34,90.

Kamera e jashtme Xiaomi AW200 – kamera e jashtme inteligjente FullHD, vizion nate me ngjyra, komunikim zanor i dyanshëm, zbulimi i lëvizjes me AI zbulon njerëzit dhe eliminon alarmet e rreme, egjistrimi mund të ruhet në një kartë microSD ose Xiaomi Cloud, i mbrojtur nga një çelës privat dhe komunikim i garantuar i sigurt.

Disponueshmëria: Në stok

Original price was: €44,90.Current price is: €34,90.

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177794469 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë