Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

1.099,00

Bateria e litiumit me kapacitet të madh 561,5 Wh jep fuqi të qëndrueshme dhe një distancë shumë të gjatë prej 70km.

Disponueshmëria: Në stok

1.099,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177768415 Categories:

Specifikat

Max. speed25km/h (maximum speed for each mode: Pedestrian: 6km/h; D: 20km/h; S: 25km/h; S+: 25km/h)
Shock absorptionDual suspension system
Battery lifeApprox. 70km
Product weightApprox. 24.5kg
Max. incline25%
BrakingE-ABS + drum brake
Rated motor power500W
Max. motor power940W
Tires10″ Xiaomi DuraGel Tire
Max. load120kg
Rider height120cm–200cm
Rider ageAge 16–50
Working temperature-10°C to 40°C
Storage temperature-20°C to 45°C
IP ratingIP55
Charging timeApprox. 6.5 hours
Battery specifications

Lithium-ion battery
Battery modelP2301-BD5A
Rated capacity12000mAh/ 561.5Wh
Charging temperature0°C ~ + 40°C
Adapter specifications

Max Output power124W
Input current2A Max
Output current2.3A
Input voltage100–240VAC
Max. output voltage54.6VDC

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë