Xiaomi Curved Gaming Monitor 30″

379,00

Me rezolucioni 2560×1080, mbulim 99% sRGB, shpejtësia e rifreskimit 200 Hz, sinkronizimi adaptiv i AMD FreeSync™ Premium – një monitor jashtëzakonisht funksional dhe i fuqishëm për nevojat e setup-it tuaj.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177745416 Categories:

Specifikat

Fuqia hyrëse12V⎓4.0A
Fuqi e vlerësuarMaksimumi 48 W.
Madhësia e ekranit30″
Madhësia e zonës së dukshme (diagonale)749.3 mm
Pika katran0,2697 x 0,2697 mm
Shkëlqimi300cd/m² (TYP)
Kontrasti3000:1 (TYP)
Kontrast dinamik1000000:1
Ngjyrë16.7 milionë
Raporti i pamjes21:09
Koha e përgjigjes4 ms (GTG)
Rezolucioni maksimal2560 × 1080
Rezoluta e rekomanduar2560 × 1080
Shpejtësia maksimale e rifreskimit200 Hz
Dimensionet e produktit (përfshirë kornizën)706,7 (L) × 201,9 (P) × 438,5 (H) mm
Pesha neto e produktit4.88 kg
Temperatura e funksionimit0℃–40℃
Lagështia e funksionimit20%-80% RH
Presioni Atmosferik86–106 kPa
Numri dhe lloji i portevePorta DC IN × 1 portë HDMI1.4* × 1 portë HDMI2.1* × 1 portë DP1.2* × 1 portë audio × 1
Përmbajtja e paketës
Monitori × 1 bazë × 1 mbajtëse × 1 kabllo DisplayPort(DP) × 1 Përshtatës rryme × 1 Studime× 4 Manual përdorimi × 1 Njoftim për Garancinë × 1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë