Xiaomi Mi LED TV P1 55″ 4K

599,00

Shijoni nj? pamje spektakolare me ngjyra me kontrast m? t? theksuar dhe detaje si n? jet?n reale. Mi TV P1 55? vjen me nj? dizajn modern pa korniza dhe m? me shum? hapsir? shikimi. ?sht? televizor Android, pra ?sht? nj? qasje m? e leht? me zbavitjet tuaja t? preferuara. Aksesoni mbi 400 mij? filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione n? nj? vend t? vet?m.

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6971408154418 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë