Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro

999,00

Video projektor profesional nga Xiaomi. Nder karakteristikat e tij janë edhe: rezolucioni 1080p FHD, drita 1300 ANSI Lumens, ekrani i madh deri në 200 inç, modaliteti i dyfishte i fokusimit, Android TV dhe Netflix i çertifikuar etj. Mund ta kontrollonij vetëm me zë mjafton të shtypni butonin e Google-it që ndodhet në pult. Kërkoni shfaqe, filma dhe informacione të ndryshme pa u munduar.

Disponueshmëria: Në stok

999,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177730061 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë