Xiaomi Mi TV Stick 4K

89,90

Me sistemin inteligjent Android TV™, Xiaomi TV Stick 4K ju ofron një përvojë të re multimediale në çdo kohë. Shijoni filmin tuaj të preferuar me cilësi 4K. Forma kompakte e Xiaomi TV Stick 4K përmban një procesor me katër bërthama që ofron performancë të fuqishme. Nëse doni të shihni filma me rezolucion të lartë, të dëgjoni muzikë me cilësore ose të luani lojëra, ajo që ju duhet është pikërisht shpejtësia dhe stabiliteti i këtij produkti.

Disponueshmëria: Në stok

89,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6971408155620 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë