Xiaomi TV Box S (2nd Gen)

89,90

Mi Tv Box S 2nd Gen i Xiaomi-t ju lejon të konvertoni televizorin tuaj të zakonshëm në një televizor smart. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lidhni Mi Tv Box S 2nd Gen në pjesën e pasme të televizorit, duke e konfiguruar thjesht duke u lidhur me Wi-Fi. Ju mund të transmetoni kudo dhe në çdo kohë. YouTube, Netflix, STARZPLAY dhe çfarë jo, të gjitha të preferuarat tuaja vetëm një klikim larg me rezolucion 4K.

Disponueshmëria: Në stok

89,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6971408157044 Categories:

Specifikat

 •   Deri në 4K 60 FPS, Dolby Audio®, Dolby Vision HDR10+ dhe DTS-HD
 • Rezolucioni i daljes: 4K (3840 x 2160)
 • CPU: Cortex-A55 Quad-core 64bit
 • GPU: ARM Mali G31 MP2
 • RAM: 2 GB DDR3
 • Hapësira ruajtëse: 8 GB eMMC
 • Sistemi operativ: Android 8.1
 • Lidhja me valë
 • Wi-Fi me dy breza: 2.4 GHz/5 GHz
 • Bluetooth: 5.2
 • Prizë
 • HDMI 2.1: 1
 • USB2.0: 1
 • Ndërfaqja e energjisë: 1
 • Dalja e audios: 1

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë